09 TELEMARK SKYTTERKRETS 2016  
1F=Finfelt, 1G=Grovfelt, 1M=Militærfelt, 1R=Revolverfelt, 1S=Spesialfelt (SP=Spesialpistol, SR=Spesialrevolver,
 M1=Magnum 1, M2=Magnum 2) 2A=Fripistol (ord), 2B=Fripistol (colt 25m),  
3A=Luftpistol (ord), 3B=Luftpistol fallfigur, 3C=Luftpistol standard, 3D=Sprintluft, 4=Silhuettpistol, 5=Standardpistol, 
6F=Finpistol, 6G=Grovpistol, 7F=Hurtigpistol fin, 7G=Hurtigpistol grov. 7M=Hurtig militær, 7R=Hurtig revolver
7SP=Hurtig spesialpistol, 7SR=Hurtig spesialrevolver, 8F=Nais Fin, 8G=Nais Grov  
               
P1=Revolver 1500 (R1500), P2=Pistol 1500 (P1500), P3=Standard revolver 6" (SR6), P4=Standard revolver 4" (SR4)
P5=Standard revolver 2,75" (SR2,75), P6=Standard pistol 5" (SP5), P7=Standard pistol 5" faste siktemidler (SP5FS), P8=Open
PN1=Feltrevolver (FR60), PN2=Feltpistol (FP60), PN3=Spesialrevolver (SR48), PN4=Spesialpistol (SP48)
               
Premiering: A=Premietabell, B=Spesialpremiering, C=Ingen premie    
Link til mal resultatlister
KONTAKTTELEFONER :
Klubb Kontaktperson Tlf Mob Web / E-post
Grenland Pk Tor Henning Dåpan 480 22 593 thd@gpk.no
Porsgrunn Pk (bane) Øystein Nirisen 35 57 03 19 oeyniris@online.no
Telemark sk.krets Astrid Landsverk 35 57 03 19 aftrab@online.no
Resultatlister : Astrid Landsverk, Ytre Heistadv. 18B aftrab@online.no
3950 Breivik
Resultater sendes som 1 stk fil pr. stevne på e-post til resultater@fagkomite-pistol.no. Stevnenummret skal brukes for merking både på listen, i filnavnet og i emnefeltet i e-posten, . Lister må sendes til klubber og kretser i tillegg.
E Elektroniske skiver             Forhåndspåmelding =Fpm
St.nr   Dag Dato Kl.slett Øvelse P Skytested Arr.klubb Merknader
1609001 E Fre  15.01.16 18:15 5 C Brevik Porsgunn PK  
1609002 E Søn 17.01.16 10:00 3A A Brevik Porsgunn PK  
1609003 E Søn 17.01.16 10:00 4 A Brevik Porsgunn PK KM4 (J,Å,V60)
1609004 E Fre 29.01.15 18:15 2B C Brevik Porsgunn PK  
1609005 E Fre  05.02.16 Stevnet er avlyst Brevik Porsgunn PK  
1609006 E Søn 07.02.16 10:00 3A A Brevik Porsgunn PK  
1609007 E Søn 07.02.16 10:00 6FG A Brevik Porsgunn PK KM6F (U,J,K,M,V60)
1609008 E Fre 12.02.16 18:15 8FG C Brevik Porsgunn PK  
    Søn 14.02.16 10:00 5 A Bommestadhallen Farris SSL DM5
1609009 E Søn 21.02.16 10:00 6FG C Geiteryggen Grenland PK  
1609010 E Fre 26.02.16 18:15 2B C Brevik Porsgunn PK  
1609011 E Fre  11.03.16 18:15 6F C Brevik Porsgunn PK  
    Lør 12.03.16 10:00 7FGR A Bommestadhallen Farris SSL DM7F
1609012 E Søn 13.03.16 10:00 3A A Brevik Porsgunn PK  
1609013 E Søn 13.03.16 10:00 5 A Brevik Porsgunn PK KM5 (U,J,K,M,V60)
1609014 E Tor 17.03.16 18:00 5 C Geiteryggen Grenland PK  
1609015 E Fre  18.03.16 18:15 2B C Brevik Porsgunn PK  
1609016   Søn 03.04.16 09:00 1FGMRS A Lillegårdseter Porsgunn PK KM1F (U, J,K,M,V60)
1609017 E Fre 08.04.16 18:15 2B C Brevik Porsgunn PK  
1609018 E Ons 13.04.16 18:00 3A C Geiteryggen Grenland PK  
1609019 E Fre  15.04.16 18:15 5 C Brevik Porsgunn PK  
1609020 E Søn 17.04.16 10:00 3A A Brevik Porsgunn PK  
1609021 E Søn 17.04.16 10:00 7FG A Brevik Porsgunn PK  
    Søn 24.04.16 09:00 1FGMRS A Kalvedokk Nedre Eiker Pk DM1M
    Lør 30.04.16   3A   Eidsberghallen Mysen Pl NM luftpistol
    Søn 01.05.16 08:00 1FGMRS A Åres Skytesenter Farris SSL DM1R , også FPM
1609022 E Fre 06.05.16 18:15 2B C Brevik Porsgunn PK  
1609023 E Tor 12.05.16 18:00 7F C Geiteryggen Grenland PK  
  E Man 23.05.16 18:00 6FG C ArOnsløkka Aron Sk DM6G 20 stpl fhp mulig
1609024   Søn 05.06.16 09:00 1FGMRS A Lillegårdseter Porsgunn PK full,full,fullKM1G (Å,V60)
    Lør 11.06.16 09:00 7FMR A Bjørndalen Sandefjord PK DM7R 3 lag. Max 15 sk. pr lag
1609025   Søn 12.06.16 10:00 2A A Lillegårdseter Porsgunn PK KM2A (J,Å,V60)
    Fre 17.06.16       Jonahola Åsane Pk NM PPC Påmelding: http://asanepk.no/news/
    Lør 18.06.16       Jonahola Åsane Pk
    Søn 19.06.16       Jonahola Åsane Pk
  E Søn 26.06.16 09:00 2A C Buttentjern Ringerike PK DM2A 20 plasser, FHP, pamelding@ringerikepistolklubb.no
  E Søn 24.07.16   2 4   Sankthansholet NM Ørland Fri Å,Jr,SH+finale. Silhuett V
  E Man 25.07.16   2 4   Sankthansholet NM Ørland Silhuett Å;Jr+finale. Fri V
  E Tir 26.07.16   5   Sankthansholet NM Ørland Standard
  E Ons 27.07.16   6F   Sankthansholet NM Ørland Finpistol
  E Tor 28.07.16   1G 6F   Sankthansholet NM Ørland Grovfelt, finaler Finpistol
  E Fre 29.07.16   6G   Sankthansholet NM Ørland Grovpistol (kongelag duell)
    Lør 30.07.16   1F   Sankthansholet NM Ørland Finfelt + bankett
    Søn 31.07.16       Sankthansholet Uttak nordisk felt Fin- og Grovfelt, 3 klasser
  E Man 01.08.16   7F   Sankthansholet NM Ørland HurtigFin
    Tir 02.08.16   1R   Sankthansholet NM Ørland Revolverfelt
  E Ons 03.08.16   7G   Sankthansholet NM Ørland HurtigGrov
    Tor 04.08.16   1M    Sankthansholet NM Ørland Militærfelt
    Fre 05.08.16   1S   Sankthansholet NM Ørland Spesialpistol- og revolver
    Lør 06.08.16   1S   Sankthansholet NM Ørland Magnum 1 & 2
    Lør 20.08.16 08:00 7FGMRSPSR C Myhrespiten Hokksund Pk DM7M  Fhp,1 lag ,20 plasser
    Lør 20.08.16 14:00 7FGMRSPSR C Myhrespiten Hokksund Pk DM7SR  Fhp,1 lag ,20 plasser
1609026   Søn 21.08.16 10:00 2A A Lillegårdseter Porsgunn PK  
1609027   Søn 28.08.16 09:00 1FGMRS A Lillegårdseter Porsgunn PK KM1R (U,Å,V60),1M(Å,V60)
1609028 E Tor 01.09.16 18:00 5 C Geiteryggen Grenland PK  
1609029   Lør 03.09.16 10:00 2A A Lillegårdseter Porsgunn PK  
1609030 E Fre  16.09.16 18:15 7F C Brevik Porsgunn PK  
1609031 E Søn 18.09.16 10:00 3A A Brevik Porsgunn PK  
1609032 E Søn 18.09.16 10:00 5 A Brevik Porsgunn PK  
  E Lør 24.09.16 14:00 4 C ArOnsløkka Aron Sk DM4
    Søn 25.09.16 09:00 1FGMRS A Bjørndalen Sandefjord PK DM1F
  E Lør 01.10.16 10:00 8F A Åres Skytesenter Farris SSL DM8F Vesfoldcupen (Kun fin)
    Søn 02.10.16 09:00 1FGMRS A Kalvedokk Nedre Eiker Pk DM1SR
1609033 E Fre  14.10.16 18:15 5 C Brevik Porsgunn PK  
1609034 E Søn 16.10.16 10:00 6FG A Brevik Porsgunn PK KM6G (Å,V60)
1609035 E Søn 16.10.16 10:00 3A A Brevik Porsgunn PK  
1609036 E Søn 23.10.16 10:00 7FG C Geiteryggen Grenland PK KM7G (Å,V60)
1609037 E Fre 28.10.16 18:15 2B C Brevik Porsgunn PK  
1609038 E Fre  04.11.16 18:15 6F C Brevik Porsgunn PK  
1609039 E Søn 06.11.16 10:00 3A A Brevik Porsgunn PK  
1609040 E Søn 06.11.16 10:00 7FG A Brevik Porsgunn PK KM7F ( U,J,K,M,V60)
1609041 E Fre 18.11.16 18:15 2B C Brevik Porsgunn PK  
1609042 E Tir 22.11.16 18:00 6F C Geiteryggen Grenland PK  
1609043 E Fre  02.12.16 18:15 7F C Brevik Porsgunn PK  
1609044 E Søn 04.12.16 10:00 3A A Brevik Porsgunn PK  
1609045 E Søn 04.12.16 10:00 4 A Brevik Porsgunn PK  
1609046 E Ons 07.12.16 18:00 3A C Geiteryggen Grenland PK  
1609047 E Fre 09.12.16 18:15 2B C Brevik Porsgunn PK